Jdi na obsah Jdi na menu

Čím se zabývám - koníček

Příspěvky

Čím se zabývám :

25. 8. 2009

Sportovní střelbou, jako trenér, především mládeže ze vzduchových a malorážových pušek, již od roku 1988. V moderní době, tedy od roku 2004 v několika střeleckých klubech mi prošly rukama dnes již desítky dětí, z několika klubů, z nichž 15 dokázalo, např. v disciplíně vzduchová puška 30 ran vleže, střelit absolutní nástřely, maximum 300 b. Dnes někteří pokračují dále na špičkové úrovni např. v  Dukle Plzeň, jedna střelkyně do Rapidu Plzeň a tři střelci jsou v současné době na jediném sportovním gymnáziu v ČR, který je v Plzni. Všichni jsou pro rok 2012 zařazeni do juniorské reprezentace.

I toto je historie : http://www.sportovni-strelba-cernovice.unas.cz/aktuality.php

 

 

Obrazek

 

 
Celý příspěvek